Fibre Optice Receptor FTTH Receptor AGC Micro SC APC Duplex Conector cu 2 port de ieșire WDM pentru PON FTTH CATV Transmițător

52.88lei

Adauga la lista dorintelor

reduceri

Descriere produs


CATV Receptor FTTH AGC Micro SC APC Simplex Conector cu 2 port de ieșire pentru PON FTTH OR20 CATV Fibre Optice Receptor

FTTH Fibre Optice Receptor,CATV Optice Equipmentis domiciliu optice receptor de catering pentru scopul final de dezvoltare de acces optice și potrivite pentru FTTH(fiber la acasă) rețelei de fibră optică utilizatorilor acces la capăt.Analog sau digital de semnal la domiciliu poate fi utilizat împreună cu ONU sau EOC realizarea triple play.

Caietul de sarcini

Parametru

OR20

Lungime de undă

1100~1600nm&1550nm&1490/1310/1550nm

Optică de putere de intrare

0dBm~-9dBm(analog) 0dBm~-18dBm(digital)

AGC raza de control

-6dBm~-15dBm&0dBm~-9dBm

Pierderea de returnare

>45dB

Optică conector

FC/APC&SC/APC FC/PC&SC/PC

Lățime de bandă

40~862&1006MHz

Planeitate

±[email protected]~862MHz&1006MHz

Ieșire Rf pierdere

[email protected]~550MHz ≥ [email protected]~860&1006MHz

Gama câștig

0~18dB

Nivel de ieșire

>80dBuV(-7dBmtest)

Portul de ieșire

1&2

Impedanță de ieșire

75 Ω

CNR ( nota 1 )

≥51dB

CTB ( nota 1 )

≥65dB

CSO ( nota 1 )

≥62dB

Placa de baza tensiunea

AC90~145V&AC165V~265V

Adaptor de tensiune

8V

Interioare de alimentare cu tensiune

8V

Temperatura de lucru

-25 ℃ ~+55 ℃ sau personaliza

Consumul

2W

Produs dimensiune

125*80*25mm

Cutie de carton greutate

2.45 KG (10buc)

Revizuire Produs


Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.

Adaugă o recenzie

Informatii suplimentare


Nivel de ieșire >80dBuV(-7dBm)
Tip De Fibre Modul Single
Nume De Brand UVR
Lungime de undă 1310/1490/1550nm
Numărul De Model CATV RECEPTOR
Tip Conector SC/APC
AGC raza de control 0~-9dBm
Optică de putere de intrare -22~+2dBm

Produse similare